Profile

Join date: Sep 16, 2022

About

17:22Čekamo da vidimo ko će igrati! Bjelica i Avramović nisu sa ekipom kao ni Smailagić, Nedović je bio van stroja za prošli meč, a Gudurić je bio u sastavu ali nije igrao. Sada čekamo da vidimo ko će igrati protiv Nemačke. 17:06Loše vesti... Već je veliki broj visokih igrača otpao sa spiska selektora Nemačke, a sada dolaze vesti da se i Danijel Tajs povredio. Centar Bostona neće igrati protiv Srbije, ali je upitan i za nastup na Eurobasketu.

Jedine stvari koje mogu da brinu selektora Pešića posle ovog meča su neki dozvoljeni laki šutevi Nemačke za tri u prvom poluvremenu, a može da ga raduje mnogo toga. Napadački ovaj tim je u sva tri pripremna meča koja smo mogli da gledamo bio sjajan, u defanzivi su neke stvari škripale, ali iz meča u meč situacija se popravljala. Sada čekamo mečeve sa Grčkom i Turskom u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo! SRBIJA: Kalinić 5 (6sk), Lučić 2, Dobrić 5, Jokić 22 (5sk), Micić 14 (4as), Davidovac, Marinković 9, Ristić, Jagodić-Kuridža 3, Gudurić, Jaramaz 5, Simanić 5, Milutinov 13 (7sk) NEMAČKA: Lo 6,, Fojtman 7, Vagner 5, Holac 7, Kracer, Vejler-Bab 2, Volfart-Boterman, Timan 9, Šiling 2, Jalov, Obst 12, Sengfolder, Kramer 6 Razvoj događaja 20:08KRAJ! POBEDA SRBIJE I TROFEJ! Na kraju je Nemačka uspela da smanji rezultat i da ublaži poraz, ali Srbija je sjajnom igrom stigla do ubedljive pobede i prvog trofeja! SRBIJA - NEMAČKA 83:56 (24:13, 14:18, 27:10, 18:15) Izvor: MN Press 20:0538. minut: Čekamo kraj i TROFEJ! 76:51Simanić promašuje trojku, a Kremer daje trojku za 72:51.

(((УЖИВО##))) Њемачка Србија uživo prenos 29 септембар diffusiontvsportcom

Uglavnom je Srbija imala dvocifrenu prednost, ali pri kraju poluvremena je napad malo usporio, dok je Nemačka pogodila preko pet vezanih poena

a nakon poena Srbnije sada je 74:51. Odavno je ovde sve gotovo, čekamo konačan rezultat i trofej za "orlove". 20:0035. minut: Ušli su rezervisti - 72:46Jagodić-Kuridža neprecizan, a Lo pogađa trojku i sada je 72:46. Ušli su neki igrači sa manjom minutažom popuit Simanića, Davidovca i Ristića. 19:56POSLEDNJIH 10 MINUTA: Skoro pa 30 razlike! Poeni Milutinova na startu, a onda pogađa i Jagodić-Kuridža za 70:43. Dobrić krade loptu i fauliran je u kontri, a posle njegovih penala rezultat je 72:43! 19:48KRAJ TREĆE ČETVRTINE! Ogromna prednost Srbije - 65:41Konačno poeni i za Nemačku posle duže pauze, a posle faula nad Lučićem kapiten Srbije upisuje prve poene na meču - 57:41. Sjajna rampa Milutinova, a onda centar Srbije zakucava za 60:41! Posle sjajne odbrane Jaramaza poentira u kontri Marinković, a Vagneru izlazi lopta iz koša.

(ливе стреам) Њемачка Србија uživo prenos 2022 29 francetv France

Evo ko prenosi meč Srbija - Italija kowikipediaorg wiki. Upravo je počelo finale Evrovizije 2022 u Torinu, a naša predstavnica, UŽIVO

18:36POČINJEMO! Vodimo 8:3, sjajan start! Promašuje trojku Fojtman, a Kalinić daje trojku za 3:0. Trojku pogađa i Vasilije Micić, a Holac ne vrađa trojku. Jokić daje poene ispod koša za 8:0, a prvi koš za Nemce daje Maodo Lo - 8:3. 18:29Nema Šrudera! Pored terena je najbolji košarkaš Nemačke, neće se skidati za ovaj meč! 18:24Startne petorke! SRBIJA; Micić, Dobrić, Kalinić, Lučić, Jokić NEMAČKA: Lo, Fojtman, Vagner, Holac, Kracer 18:17Svi su na terenu, čekamo da krene meč! 18:10Gotov i meč za treće mestoU vrlo efikasnom meču Italija je savladala Češku sa 96:80, a sada čekamo početak utakmice Srbija-Nemačka u kojoj će se saznati osvajač ovogodišnjeg DBB Superkupa.

minut: Malo smo stali - 34:24Milutinov prikucava posle promašaja Marinkovića, a Šiling pravi faul u napadu. Timan promašuje zicer, a Micić je zaustavljen faulom, ali promašuje oba penala. Prvi promašaj Obsta za tri, ali se onda dobro postavio i naterao Milutinova da izgubi loptu. 18:5713. minut: Obst drži Nemce! 32:24Posle poena Nemačke Pešić zove tajmaut, a nakon minuta odmora centri Srbije nastavljaju sa dominacijom. Fauliran je Milutinov koji pogađa sa penala za 30:21. Obst daje svoju treću trojku iz tri pokušaja - 30:24. Ipak Vasa Micić sjajan u prodoru i vodi Srbija 32:24 18:53DRUGA ČETVRTINA: Jaramaz vs Obst! 28:19Obst otvara četvrtinu trojkom - 24:16, a Milutinov nastavlja da skuplja promašaje naših bekova, sada je uhvatio Marinkovićev! Dobrić je fauliran u prodoru i sa penala pogađa jednom.

Nikola Jokić daje poene ispod koša za 20:13, a Ognjen Dobrić komplikuje i na kraju imamo mrtvu loptu! 18:395. minut: Tu je i Micić! 15:7Nikola Jokić ponovo poentira ispod koša, a Holac vraća dvojku za 10:5. Nikola Jokić ostaje sam na trojci i pogađa za 13:5, a posle odlične odbrane ne pogađamo i smanjuje Nemačka na 13:7. Micić prolazi i pogađa za 15:7.

MOĆNA SRBIJA ZGAZILA NEMAČKU - TROFEJ I PORUKA SVIMA! MVP Jokić se igrao, Milutinov dominirao, "orlovi" visoko lete! MOĆNA SRBIJA ZGAZILA NEMAČKU - TROFEJ I PORUKA SVIMA! MVP Jokić se igrao, Milutinov dominirao, "orlovi" visoko lete! 59 OBJAVLJENO: 20. 08. 2022. / 16:51 POSLEDNJA OBJAVA: 20. / 20:08 Uvodna vest Srbija je zgazila Nemačku i uzela trofej u Hamburgu na impresivan način! Izvor: MN press / Matic Klansek Velej Kakva Srbija? Strašna Srbija! Tim Svetislava Pešića je u finalu DBB kupa pobedilo Nemačku sa impresivnih 27 poena prednosti i kapiten Vladimir Lučić podigao je trofej! Naš tim predvođen fenomenalnim centarskim tandemom Jokić-Milutinov od početka je bio mnogo bolji rival, ali je Nemačka uspevala da drži priključak prvih 20 minuta. Potom je u trećoj četvrtini Srbija na krilima sjajne odbrane i uz fenomelanog Jokića u napadu uspela da se odlepi i prelomi meč već posle 30 minuta. SRBIJA - NEMAČKA 83:56 (24:13, 14:18, 27:10, 18:15) Prednost Srbije je išla i do 29 poena razlike, a Nemci su uspeli da je smanje pred kraj kada su rezervisti poput Marka Jagodića-Kuridže, Dušana Ristića i Boriše Simanića dobili priliku da zaigraju.

Rival Srbije je uspevao da ostane u meču dok ih je išao šut za tri, sa sedam trojki u prvom poluvremenu su uspeli da svedu prednost Srbije na samo sedam poena, iako se videlo da su "orlovi" mnogo bolji tim. Dvostruki NBA MVP Nikola Jokić je radio šta je hteo u napadu, pa je tako meč završio sa 22 poena. Kada je bio na klupi nije bilo odmora za "pancere" jer je Nikola Milutinov za 17 minuta na terenu ubacio 13 poena. Vasilije Micić je sjajno sarađivao sa centrima i završio je meč sa 14 poena i 4 asistencije, a jedini košarkaši Srbije koji su igrali a da se nisu upisali su Dejan Davidovac i Dušan Ristić.

Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Srbija 20minutesfr sport

Svjetsko prvenstvo za žene 2022, Odbojka rezultati uživo erovnuliligage club. Srbija Nemacka Kosarka Ceo Mec. 4,517 views4.5K