Profile

Join date: Jul 7, 2022

About

sledovať BANGER cely film premiéra, BANGER celý film zadarmo, BANGER csfd, BANGER billie eilish, BANGER bombuj, BANGER premiéra čr, BANGER — Sleduj Filmy Online CZ Dabing HD Kvalite,
k dispozici ke sledování a stažení v HD:720|1080|BrRip| DVDRip| Youtube| Reddit| Multilanguage and high quality.


🎬 přehrát HD ☞ BANGER celý film online


======================================


příběhová linie

Alex má nejlepší kokain v Praze, rozhodne se ale s dealováním seknout. Prodej mu sice vydělal na luxusní oblečení, jako začínající raper však touží po úspěchu a slávě. Na obzoru se navíc rýsuje slibná příležitost natočit hit s uznávaným interpretem, který by ho mohl dostat mezi top hráče. Cestu do studia však komplikuje jeden malý detail: spolupráce je časově omezená a stojí hromadu peněz. Boj o čas i základní životní funkce začíná. Po minimalistickém dramatu Domestik přichází Adam Sedlák se zběsilou adrenalinovou jízdou noční Prahou, plnou rapu a drog. Komedie natočená výhradně na iPhone nabízí sondu do života současné mládeže a přináší dosud nejvýraznější roli Adama Mišíka.


DETAIL :

název filmu: BANGER.

žánr: Drama

Česko, 2022, 105 min

Režie: Adam Sedlák

Scénář: Adam Sedlák

Kamera: Dušan Husár

Hrají: Adam Mišík, Marsell Bendig, Anna Fialová, Sergei Barracuda, Jan Révai, Sára Rychlíková, David Černý, Džana Valjevac, Kamila Trnková, (více)

(další profese)


Obsahy BANGER (2022)

V Párty Hárder se vrátí parta kamarádů prvního filmu. Z předchozích událostí se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Slibují si životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a Srbské milice?


Hrají BANGER (2022)

Daniel Žáček, Jiří Bohatý, Adam Ernest, Kostas Zerdaloglu, Radim Neuvirt, Václav Žáček, Vojtěch Vodochodský, Petr Reif, Martin Kocián, Lucie Vojtová, Miroslav Čáslavka, Hugo Holý, Marty Pohl, Michal Schmutzer, Rostislav Neidhardt, Michal Böhm, Marek Milko, Stanislav Lukeš, Damián Richter, Michael Klega.


Datum vydání BANGER (2022)

BANGER (2022) má premiéru v našich kinech 23.06.2022 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.


Kvalitní sledování celý film BANGER (2022) a jak se na to dívat

Níže jsou uvedeny otázky týkající se kvality a způsobu sledování na našem webu. Prosím, podívejte se a přečtěte si, snad vás přesvědčí o našich stránkách.BANGER Celý Film 2022


BANGER [2022] celý film Český Dokumentární


BANGER Filmové premiéry


BANGER celý film Česka cz dabing


BANGER sleduj filmy


BANGER online cz titulky


BANGER o filmu


BANGER premiéra


BANGERonline cz


BANGER online cz dabing


BANGER Celý Film


BANGER Titulky


BANGER DVD filmy


BANGER Blu-ray filmy


BANGER online cely film CZ


BANGER (FILMY) online


BANGER (SK) online film cz


BANGER (HD) online ke shlédnutí


BANGER (4K) celý film Cesky


BANGER celý film zdarma ke shlédnutí


BANGER celý film cz dabing


BANGER sleduj filmy


BANGER online cz titulky


BANGER celý film

[
[SK] BANGER celý film (2022) zdarma online HD

[SK] BANGER celý film (2022) zdarma online HD

More actions