top of page

Profile

Join date: Jun 16, 2022

About

Andílci za školou (2022) film online cz | Andílci za školou celý film cz online zdarma | Andílci za školou online cz dabing i titulky | Andílci za školou online sk.


Sledování celý film Andílci za školou (2022) je v současné době film, po kterém žádají různé skupiny. Ať už mladí nebo staří, sledování filmů během pandemie je nutností k vyplnění nudy, protože musíme zůstat doma. To je důvod, proč musíme hledejte důvěryhodné weby a poskytujte online streamování zdarma. Pokud hledáte stránky popsané výše, můžete kliknout na níže uvedený odkaz:


Filmy Andílci za školou (2022) online film česko-slovenská zdarma HD 1080p


Kde najít celý film Andílci za školou (2022) ? zde jej můžete sledovat online a zdarma bez registrace. Všechny filmy s českým dabingem nebo s českými titulky. A také s HD kvalitou a čistým zvukem.


| DVD (Blu-ray) | 4K UHD | HD-2080p | HD-720p | SD-480p | MP4 |

◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧


🎬➥ Stažení Andílci za školou (2022) celý film online českým dabingem zdarma


🎬➥ Sledujte Andílci za školou (2022) celý film online českými titulky HD 1080p


◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧◧


Je to velmi snadné, stačí kliknout na výše uvedený odkaz a přejdete přímo na web, kde můžete zdarma sledovat filmy Andílci za školou (2022). Pokud jste zaneprázdněni, můžete si film také stáhnout a sledovat ho doma.


Následuje řada informací o filmu Andílci za školou (2022) od Synopse, Artist,Datum vydání a dalších


"Andílci za školou" je 2022 Czech Republic Hudební film režiséra Jan Lengyel a hlavní role Nelly Řehořová, Vojtěch Drahokoupil . Deváťačka Nikola se spolu se svojí mladší sestrou Anetou a jejich otcem stěhují do nového města. S tím souvisí změna školy a hledání si nových kamarádů. Nikola nastupuje do deváté třídy, do pro ni nepřátelského prostředí, kde si musí vydobýt svoje místo. Nemá to však vůbec jednoduché, protože holkám šéfuje Majda, která nelibě nese to, že třídní idol Šimon začne po nové žákyni nenápadně pokukovat.


 • Muzikál / Rodinný / Komedie

 • Česko, 2022, 103 min

 • Režie: Jan Lengyel

 • Scénář: Jan Hlaváč

 • Kamera: Tomáš Drdácký

 • Hudba: Michal David

 • Hrají: Petr Kolář, Nelly Řehořová, Vojtěch Drahokoupil, Filip Blažek, Kateřina Brožová, Pavel Kikinčuk, Ines Ben Ahmed, Pavel Trávníček, Dana Morávková, Michal David, Karolína Mališová, Eva Matějovská, Václav Upír Krejčí, Diana Tomanová, Valerie Skalická, Andrea Čudová, Matěj Polák (méně)

 • Produkce: Jan Lengyel

 • Střih: Allan Šubert

 • Zvuk: Martin Lonek, Lukáš Ujčík

 • Masky: Marcela Tůmová, Dorota Tůmová

 • Kostýmy: Agáta Zenklová


Synopse Andílci za školou (2022)


Deváťačka Nikola se spolu se svojí mladší sestrou Anetou a jejich otcem stěhují do nového města. S tím souvisí změna koly a hledání si nových kamarádů. Nikola nastupuje melakukan deváté třídy, melakukan pro ni nepřátelského prostředí, kde si musí vydobýt svoje místo.


Obsahy Andílci za školou (2022)


Deváťačka Nikola se spolu se svojí mladší sestrou Anetou a jejich otcem stěhují do nového města. S tím souvisí změna školy a hledání si nových kamarádů. Nikola nastupuje do deváté třídy, do pro ni nepřátelského prostředí, kde si musí vydobýt svoje místo. Nemá to však vůbec jednoduché, protože holkám šéfuje Majda, která nelibě nese to, že třídní idol Šimon začne po nové žákyni nenápadně pokukovat. Nikola je oproti ostatním holkám trochu jiná, zúčastnila se matematické olympiády, zpívá ve školním sboru a je tak trochu šprtka, které utíkají nejnovější trendy a spolu se svým otcem musí zastat podstatnou část domácích povinností a péče o Anetu. Jejím snem je zapadnout mezi ostatní holky ve třídě a mít nové kamarády. Kluci naproti tomu řeší zcela jiné problémy, ze Šimona a jeho citů k Nikole si tak trochu utahují. Jí ale situaci neulehčuje ani její sestra Aneta, která se chová spíše jako zlobivý kluk.


Škole pevnou rukou vládne ředitelka Kadavá, která je na první pohled velmi přísná, upjatá a bez smyslu pro humor. Napjaté vztahy má zejména se zeměpisářem Vojtěchem, který je třídním učitelem našich deváťáků. Ředitelka zadá třídě , aby na školní akademii secvičili pásmo lidových písní a tanců pod vedením suchého a velmi nepopulárního učitele hudební výchovy Chramosty. Ten se s nimi sice snaží toto vystoupení nacvičovat, ale žáci se rozhodli celou akci bojkotovat a nacvičit tajně představení s třídním Vojtěchem, jenž býval slavnou rockovou hvězdou. Nácviky na akademii probíhají v kabinetu zeměpisu, vždy tak, aby je Kadavá neměla šanci odhalit. Mezitím jěště sledujeme osud mladé praktikantky pedadogické fakulty Niklíčkové, která má strach tak trochu ze všeho a díky tomu se na ní lepí jeden problém za druhým, ale zároveň v ní začíná klíčit jistá náklonnost k Vojtěchovi. Přes veškerou snahu o konspiraci Kadavá nečekaně objeví zkoušku u Vojtěcha v kabinetu, kterou rázně zatrhne. Po náhodném požáru kabinetu zeměpisu a nesmlouvavém postoji ředitelky Kadavé vypuká otevřená vzpoura mezi ní a celou třídou. Šimon s Nikolu k sobě postupně hledají cestu a sbližují se, zatímco jeho rodiče jsou proti vztahu s dívkou z nižší sociální vrstvy, což vyústí v trapnou situci při Šimonově narozeninách v jejich vile. Celá situace pak graduje na školní akademii, kde se rozpletou mnohé složité vztahy a dojde k otevřené revoltě proti ředitelce Kadavé a k závěrečnému vystoupení deváťáků spolu Vojtěchem, který se akce nakonec zúčastní díky snaze celé třídy, protože těsně před akademií dostal od ředitelky vypověď. Celý příběh však nakonec dopadne dobře a Nikola se Šimonem si k sobě najdou cestu. A nejenom oni.


Hrají Andílci za školou (2022)


Petr Kolář, Nelly Řehořová, Vojtěch Drahokoupil, Filip Blažek, Kateřina Brožová, Pavel Kikinčuk, Ines Ben Ahmed, Pavel Trávníček, Dana Morávková, Michal David, Karolína Mališová, Eva Matějovská, Václav Upír Krejčí, Diana Tomanová, Valerie Skalická, Andrea Čudová, Matěj Polák.


Datum vydání Andílci za školou (2022)


Andílci za školou (2022) má premiéru v našich kinech 16.06.2022 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.


Google Keyword:


Andílci za školou (2022) Celý Film 2022

Andílci za školou (2022) celý film Český Dokumentární

Andílci za školou (2022) Filmové premiéry

Andílci za školou (2022) celý film Česka cz dabing,

Andílci za školou (2022) sleduj filmy

Andílci za školou (2022) online cz titulky

Andílci za školou (2022) CZ HD Film o filmu

Andílci za školou (2022) premiéra

Andílci za školou (2022) online cz

Andílci za školou (2022) online cz dabing

Andílci za školou (2022) Celý Film

Andílci za školou (2022) Titulky

Andílci za školou (2022) DVD filmy

Andílci za školou (2022) Blu-ray filmy

Andílci za školou (2022) online cely film CZ

Andílci za školou (2022) online ke shlednuti

Andílci za školou (2022) cz dabing online ke shlednuti

Andílci za školou (2022) online

Andílci za školou (2022) online film cz

Andílci za školou (2022) online ke shlédnutí

Andílci za školou (2022) celý film Cesky

Andílci za školou (2022) celý film zdarma ke shlédnutí

Andílci za školou (2022) celý film cz dabing

Andílci za školou (2022) zkouknito

Andílci za školou (2022) sleduj filmy

Andílci za školou (2022) online cz titulky

Andílci za školou (2022) celý film


Kvalitní sledování celý film Andílci za školou (2022) a jak se na to dívat


Níže jsou uvedeny otázky týkající se kvality a způsobu sledování na našem webu. Prosím, podívejte se a přečtěte si, snad vás přesvědčí o našich stránkách.


Jaká kvalita videa je k dispozici v tomto filmu Andílci za školou (2022)?


Nejlepší kvalita streamovaného videa při sledování filmů je nejdůležitější. Chcete -li získat pohodlí při sledování filmů a získat čistou kvalitu zvuku. existuje několik kvalit, které poskytujeme, počínaje kvalitou 4K Ultra Hd, HD 2080p, HD 720p, HD 420p a nakonec poskytujeme také kvalitu Mp4. Tyto možnosti vám usnadní výběr nejlepší požadované kvality videa.


Proč byste se měli dívat na nejnovější film Andílci za školou (2022)?


Film Andílci za školou (2022) je film, který je právě sledován. Proč je to tak? protože vám promítneme film Andílci za školou (2022) online zdarma a s cz a sk dabingem. poskytujeme také filmy Andílci za školou (2022) zdarma v HD kvalitě. Podívejte se také na seznam nejlepších nejnovějších filmů na našem webu z kategorie Oblíbené filmy online zdarma.


Kde se můžete podívat na celý film Andílci za školou (2022)?


V současné době je k dispozici mnoho stránek, kde je možné sledovat celé filmy online. Můžeme snadno sledovat filmy, které se nám líbí. Filmy Andílci za školou (2022) můžete sledovat kdykoli odkudkoli, včetně České republiky. Na našich stránkách Všechny filmy mají české, slovenské, anglické titulky a další jazyky. Sledujte filmy Andílci za školou (2022) zdarma online na našem webu. Pokud se zaregistrujete hned, získáte první dny zdarma videa a filmy Andílci za školou (2022), které si můžete přehrát, kdykoli budete online. Sledujte filmy Andílci za školou (2022) z online nabídky nebo streamujte na chytré televizi, počítači, Macu, mobilu, tabletu a androidu.


Proč byste měli sledovat na našich stránkách?


Náš web nabízí celou řadu filmů, nejnovější i staré. Film můžete sledovat snadno a zdarma bez registrace. Pokud jste zmatení z filmů, které jsou právě sledovány, stačí se podívat po oblíbených filmech na našem webu. Nabízíme mnoho filmů různých žánrů od akce, komedie, sci-fi, hororů, kreslených filmů, dramat, televizních filmových seriálů a dalších. Zde je důvod, proč byste měli sledovat filmy na našem webu:


 1. Filmy jsou vždy aktualizovány

 2. Nové a staré filmy jsou také k dispozici na našem webu.

 3. Můžete si také vybrat více v kvalitě HD filmu.

 4. Dostupné v češtině a na Slovensku a v dalších zemích.

 5. Dobrá kvalita obrazu a čistý zvuk.

 6. Stream můžete sledovat nebo si jej stáhnout.

 7. Streamování a stahování je možné na telefonech Android, počítačích PC, Mac, iPhonech, tabletech a chytrých televizích.

 8. Snadno a bez registrace.

 9. Lze sledovat zdarma.


To jsou některé z výhod, pokud sledujete naše stránky. Stačí kliknout na výše uvedený odkaz. Naštěstí sledováním našich stránek můžete být s našimi službami pobaveni a spokojeni.


Děkujeme za sledování na našich stránkách


Děkujeme vám za sledování na našich stránkách. Budeme mít všechny zájemce o zasílání novinek nebo informací o letošních filmových událostech a o tom, jak sledovat vaše oblíbené filmy. Naštěstí můžeme být vaším nejlepším partnerem při hledání vašich oblíbených doporučení filmů. Děkujeme za sledování dnešního videa. Doufám, že se vám video, které sdílím, bude líbit. a uvolněte nudu během současné pandemie. Pokud se vám líbí obsah, který sdílíme, dejte nám palec nahoru a ukažte nám, že se vám to líbí, nebo se podělte o to, co dělá, se svými přáteli. Hezký den děkuji.


S
Sledujte Andílci za školou (2022) Celý Film Online Český Titulky Zdarma

Sledujte Andílci za školou (2022) Celý Film Online Český Titulky Zdarma

More actions
bottom of page