top of page

Profile

Join date: Jun 22, 2022

About

Sledujte Prezidentka (2022) online cz | Prezidentka celý film online česko-slovenská | Prezidentka film online cz dabing i titulky | Prezidentka Online Film sk.


Sledovat celý film Prezidentka (2022) je aktuálně nejoblíbenějším filmem na vyhledávacím webu Google. Filmy, které jsou dnes velmi vyhledávané milovníky filmů, filmy, které je zábavné sledovat o víkendech s rodinou, přáteli a přítelkyněmi. Chcete-li se zbavit nudy, která se vám stane po únavě z práce.


Kde můžeme zhlédnout film Prezidentka (2022) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Prezidentka (2022).


🎬➥ Stažení Prezidentka (2022) celý film online českým dabingem zdarma


🎬➥ Sledujte Prezidentka (2022) celý film online českými titulky HD 1080p


To je vysvětlení, jak můžete tento film snadno sledovat na webu, který poskytujeme. Poté, co víme, jak se dívat na film Prezidentka (2022), je pro nás dobré znát důležité informace o filmu Prezidentka (2022) spolu s informacemi.


O filmu Prezidentka (2022) Synopse, režie, obsazení, střih, hudba, datum uvedení a další


"Prezidentka" je 2022 Czech Republic Komedie film režiséra Rudolf Havlík a hlavní role Anna Geislerová, Ondřej Vetchý .


Prezidentka

Slovensko Prezidentka

Komedie / Romantický

Česko, 2022, 97 min

Režie: Rudolf Havlík

Scénář: Rudolf Havlík

Kamera: Václav Tlapák

Hudba: Ondřej Konvička

Hrají: Aňa Geislerová, Ondřej Vetchý, Veronika Khek Kubařová, Juraj Loj, Denisa Biskupová, Oskar Hes, Vasil Fridrich, Vanda Chaloupková, Jiří Štrébl, Daniel Krejbich (méně)

Produkce: Šárka Cimbalová

Střih: Jan Mattlach

Zvuk: Roman Čapek

Scénografie: Milan Býček

Masky: Martina Buhrová, Renata Zelinková


Synopse Prezidentka (2022)


Romantický milostný příběh o prezidentce, která se snaží zažít pohled na normální život.


Obsahy Prezidentka (2022)


Kateřina Čechová (Anna Geislerová), historicky první česká prezidentka, má za sebou rok v úřadu. Je zahlcená prací: její program je každý den nabitý k prasknutí. Občas by si chtěla v klidu odpočinout bez pozornosti celé republiky. Jednoho dne se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v dokonalém převleku se v noci potají vytratí z Hradu. Plán jí vyjde dokonale. Kateřině se noční dobrodružství inkognito v podhradí mezi lidmi zalíbí. Seznamuje se se sochařem Petrem (Ondřej Vetchý), kvůli kterému se do města vydává každou noc. Petr nemá ani ponětí, kdo okouzlující žena, do které se zamiloval, ve skutečnosti je. Situace se však brzo vymkne kontrole a prezidentčiny noční výlety se provalí. Kateřina se musí snažit, aby si vybojovala právo na lásku, která jí náleží stejně, jako kterémukoliv jinému člověku na světě. (Bioscop)


Datum vydání Prezidentka (2022)


Datum uvedení a premiéry filmu Prezidentka (2022) v České republice má dorazit do našich kin 23.06.2022 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.


Následuje vysvětlení filmu Prezidentka (2022) na našem webu z kvality a důležitých věcí na našem webu, které by vás mohly zajímat o přístup na naše stránky.


Google Keyword Filmy Prezidentka (2022)


Prezidentka (2022) celý film Český

Prezidentka (2022) Filmové premiéry

Prezidentka (2022) celý film Česka cz dabing

Prezidentka (2022) sleduj filmy

Prezidentka (2022) online cz titulky

Prezidentka (2022) premiéra

Prezidentka (2022) online cz

Prezidentka (2022) online cz dabing

Prezidentka (2022) Celý Film

Prezidentka (2022) Titulky

Prezidentka (2022) DVD filmy

Prezidentka (2022) Blu-ray filmy

Prezidentka (2022) online cely film CZ

Prezidentka (2022) online

Prezidentka (2022) online film cz

Prezidentka (2022) online ke shlédnutí

Prezidentka (2022) celý film zdarma ke shlédnutí

Prezidentka (2022) celý film cz dabing

Prezidentka (2022) online cz titulky

Prezidentka (2022) celý film


Kde můžete zhlédnout film Prezidentka (2022)?


Odpověď je na našich stránkách, protože naše stránky nabízejí širokou škálu filmů, dramat a televizních seriálů, nejnovějších i starších. Existuje mnoho různých typů filmových žánrů, včetně akce, romantiky, hororu, thrilleru, sci-fi, anime, dramatu a televizních seriálů. Takže pokud máte zájem, klikněte na odkaz výše.


Jaká je kvalita filmu Prezidentka (2022) a co je k dispozici?


Poskytujeme nejlepší kvalitu obrazu a zvuku. K dispozici je také kvalita videa včetně 4K Ultra HD, HD 1080p, HD 720p, HD 420p a Mp4. Dostupné také s českými titulky a českým dabingem. K dispozici také v globálním jazyce, konkrétně v angličtině. Vyberete si pouze podle své představy, my se o vše postaráme.


Jakými prostředky a nástroji můžete přistupovat na naše stránky?


Pokud chcete vstoupit na naše stránky, je to velmi snadné, stačí držet mobil a vyhledat jej ve vyhledávání Google. Na naše stránky lze přistupovat také na telefonech Android, iPhonech, MAC, počítačích, laptopech, noteboocích, iPadech, PS 5 a Smart TV, pokud máte internetovou síť, to je nejdůležitější požadavek.


Děkujeme za návštěvu


Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a přečetli si naše články. Doufáme, že se vám bude líbit film Prezidentka (2022), který vám nabízíme. Pokud se vám naše stránky líbí, dejte jim lajk a řekněte svým přátelům, aby se na naše stránky dostali. Doufáme, že vše může snížit vaši nudu a stres po dlouhém dni v práci.

S
Sledujte Prezidentka (2022) Celý Film Online Český Titulky Zdarma HD 1080p

Sledujte Prezidentka (2022) Celý Film Online Český Titulky Zdarma HD 1080p

More actions
bottom of page